Kompromitująca pomyłka bytomskich władz

Wszyscy wiemy, jak Bytom wygląda, w jak trudnej jest sytuacji i jak duże są potrzeby miasta. A tymczasem w Urzędzie Miejskim trwa festiwal niekompetencji. W środę usłyszeliśmy, że z powodu zaniedbań ogromne środki z Unii Europejskiej przeznaczone dla Bytomia trafią do innych miast.

Teraz dowiadujemy się, że miasto przygotowując do termomodernizacji pięć szkół popełniło kardynalny błąd wysyłając projekty zamiast do Urzędu Marszałkowskiego, do Urzędu Wojewódzkiego, co miało wpływ na termin i rozstrzygnięcie. W mieście panuje coraz większy chaos i ta pomyłka po raz kolejny kompromituje władze Bytomia z obecnym prezydentem na czele.

Cała wypowiedź: KLIKNIJ TUTAJ

Biuletyn #BYTOMtoNIEhasiok

Widzieliście już nasz biuletyn #BYTOMtoNIEhasiok? W środku znajdziecie takie materiały, jak m.in.:

  • Kalendarium kampanii – w drodze do wyborów 2018,
  • Program wyborczy – tylko realne zobowiązania dla Bytomia,
  • Kandydaci do Rady Miejskiej z listy nr 4 – poznaj drużynę, która uratuje miasto,
  • Wywiad – rozmowa z Mariuszem Wołoszem,
  • Jak głosować – krótki przewodnik na 21 października.

Zapraszam do lektury.

 

czytaj więcej

Sesja Inauguracyjna

Dzisiaj podczas sesji inauguracyjnej, w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego, złożyłem przysięgę: „Obejmując urząd prezydenta miasta, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta”.

Relację wideo z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

czytaj więcej

Odwiedziny w przedszkolu "Niezapominajka"

Kilka zdjęć z dzisiejszego poranka. W rolach głównych przedszkolaki z „Niezapominajki”.

A przy okazji propozycja: już jako prezydent Bytomia chciałbym odwiedzać szkoły podstawowe i średnie w naszym mieście. Jeśli chcielibyście mnie zaprosić napiszcie na skrzynkę pocztową spotkajmysie@mariuszwolosz.pl, dlaczego akurat to u Was powinienem się pojawić w pierwszej kolejności. Obiecuję, że podczas spotkań odpowiem na każde pytanie.

czytaj więcej