Bytom nie musi być śmietnikiem Polski i Europy

Bobrek uzdrowiskiem z własną wodą mineralną? To raczej niemożliwe. Ale ta i inne dzielnice Bytomia nie muszą być śmietnikiem Polski i Europy. 

Jutro – we wtorek, 21 sierpnia – dokładnie na dwa miesiące przed wyborami samorządowymi w samym centrum miasta będzie o tym przekonywał Mariusz Wołosz – wieloletni radny miejski i kandydat na prezydenta Bytomia, który przedstawiając szczegóły swojego programu wyborczego z zakresu ekologii rozda mieszkańcom wody mineralne: Bobrek Zdrój, Karb Zdrój, Miechowiczankę, Kroplę Szombierek i Stroszankę. 

Zapraszamy na krótki briefing, który poprzedzi wydarzenie. Spotykamy się o godz. 12:00 na ul. Dworcowej przy bytomskim Świetliku.

Biuletyn #BYTOMtoNIEhasiok

Widzieliście już nasz biuletyn #BYTOMtoNIEhasiok? W środku znajdziecie takie materiały, jak m.in.:

  • Kalendarium kampanii – w drodze do wyborów 2018,
  • Program wyborczy – tylko realne zobowiązania dla Bytomia,
  • Kandydaci do Rady Miejskiej z listy nr 4 – poznaj drużynę, która uratuje miasto,
  • Wywiad – rozmowa z Mariuszem Wołoszem,
  • Jak głosować – krótki przewodnik na 21 października.

Zapraszam do lektury.

 

czytaj więcej

Sesja Inauguracyjna

Dzisiaj podczas sesji inauguracyjnej, w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego, złożyłem przysięgę: „Obejmując urząd prezydenta miasta, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta”.

Relację wideo z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

czytaj więcej

Odwiedziny w przedszkolu "Niezapominajka"

Kilka zdjęć z dzisiejszego poranka. W rolach głównych przedszkolaki z „Niezapominajki”.

A przy okazji propozycja: już jako prezydent Bytomia chciałbym odwiedzać szkoły podstawowe i średnie w naszym mieście. Jeśli chcielibyście mnie zaprosić napiszcie na skrzynkę pocztową spotkajmysie@mariuszwolosz.pl, dlaczego akurat to u Was powinienem się pojawić w pierwszej kolejności. Obiecuję, że podczas spotkań odpowiem na każde pytanie.

czytaj więcej