Podsumowanie III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych

Podczas III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Katowice, 8-9 marca) Związek Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego reprezentowało 8 ekspertów, którzy wzięli udział w 10 panelach! Dwa z nich powstały specjalnie z myślą o szpitalach powiatowych.

W piątek, 9 marca – w ostatnim dniu III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych o podstawowej opiece zdrowotnej i ambulatoryjnej opiece specjalistycznej – w latach 2018-2020 debatował Mariusz Wołosz, wiceprezes ZSzPWŚ. Dwie godziny później prezes Wołosz w towarzystwie m.in. Barbary Szubert, dyrektora SPZOZ w Lublińcu rozmawiali o inwestycjach w lecznictwie szpitalnym.

 

Biuletyn #BYTOMtoNIEhasiok

Widzieliście już nasz biuletyn #BYTOMtoNIEhasiok? W środku znajdziecie takie materiały, jak m.in.:

  • Kalendarium kampanii – w drodze do wyborów 2018,
  • Program wyborczy – tylko realne zobowiązania dla Bytomia,
  • Kandydaci do Rady Miejskiej z listy nr 4 – poznaj drużynę, która uratuje miasto,
  • Wywiad – rozmowa z Mariuszem Wołoszem,
  • Jak głosować – krótki przewodnik na 21 października.

Zapraszam do lektury.

 

czytaj więcej

Sesja Inauguracyjna

Dzisiaj podczas sesji inauguracyjnej, w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego, złożyłem przysięgę: „Obejmując urząd prezydenta miasta, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta”.

Relację wideo z tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

czytaj więcej

Odwiedziny w przedszkolu "Niezapominajka"

Kilka zdjęć z dzisiejszego poranka. W rolach głównych przedszkolaki z „Niezapominajki”.

A przy okazji propozycja: już jako prezydent Bytomia chciałbym odwiedzać szkoły podstawowe i średnie w naszym mieście. Jeśli chcielibyście mnie zaprosić napiszcie na skrzynkę pocztową spotkajmysie@mariuszwolosz.pl, dlaczego akurat to u Was powinienem się pojawić w pierwszej kolejności. Obiecuję, że podczas spotkań odpowiem na każde pytanie.

czytaj więcej